Wspierają nas

NZOZ Widok Bronowice

W NZOZ Widok Bronowice to przychodnia podstawowej opieki zdrowotnej. Lekarze, którzy czekają, aby służyć Ci pomocą znajdziesz na ul. Na Błonie 1, w Krakowie. Tu czeka na Ciebie także nasza puszka, do której możesz wrzucać pieniądze, które chcesz przekazać naszej Fundacji.

Pasternik

NZOZ Pasternik

NZOZ Pasternik to szpital świadczący zarówno prywatne jaki i finansowane przez NFZ usługi z zakresu rehabilitacji i opieki długoterminowej. Jest firmą rodzinną, której zaangażowanie pozwoliło na stworzenie miejsca przyjaznego pacjentom i ich bliskim, otwartego na nowe projekty inwestycje w nowoczesne technologie rehabilitacyjne. Zarząd i zespół NZOZ Pasternik wspierają nas od początku powstania Fundacji, m.in. poprzez udostępnienie lokalu dla naszej działalności oraz aktywne włączenie się w zbiórkę pieniędzy na rzecz osób i instytucji, które wspieramy. W NZOZ Pasternik znajdziesz puszki, do których można wrzucać datki na rzecz Fundacji. NZOZ Pasternik jest także naszym partnerem w organizacji Kiermaszu Sztuki RehAktywnej.

Vinci Travel

Vinci Travel

Vinci Travel to prowadzone z pasją biuro podróży, w którym przy kawie z najdalszych zakątków świata twoje marzenia przeistaczają się w realny plan podróży, niezależnie od tego, czy jesteś zaprawionym w bojach obieżyświatem czy niedoświadczonym podróżnikiem, seniorem wyjeżdzającym na spokojny urlop czy żądnym przygód nastolatkiem, w końcu czy jesteś osobą sprawną czy też nie. W tej przyjaznej przestrzeni czeka na Was nasza fundacyjna puszka. Do niej planując swoje podróże możecie wrzucać datki. Urlop zaplanowany w Vinci Travel i rozpoczynający się dobrym uczynkiem na pewno będzie udany!

Dr Kubik

Dr Kubik Centrum Medyczne

Cheesecake gingerbread powder soufflé chocolate cake topping. Chocolate icing dessert pudding fruitcake ice cream caramels. Oat cake cotton candy liquorice muffin tootsie roll. Pastry biscuit lollipop powder chocolate cake pastry. Danish chocolate bar pudding jelly beans.

Chcesz do nas dołączyć? napisz!