Jak możesz pomóc?

Wpłać darowiznę

Jednorazowa wpłata darowizny, lub ustawienie stałego przelewu na rzecz działalności Fundacji to chyba najprostszy sposób na wspieranie naszych działań. Każda przekazana przez Ciebie złotówka to Twój wkład w konkretne projekty i działania naszej Fundacji. Będziemy wdzięczni za każdy, nawet najmniejszy wkład finansowy. Pamiętaj, że darowiznę możesz odliczyć od podatku.
Darowiznę możesz wpłacać elektronicznie lub tradycyjnie na numer konta:

Nr konta Fundacji RehAktywacja
70 1240 4722 1111 0010 6927 4232

lub skorzystaj z konta PayPal:
Logo PayPal

Wejdź na wyższy szczebel biznesu

Jesteś przedsiębiorcą? Prowadzisz własna firmę? Rozwijając swój biznes możesz jednocześnie pomagać! Sam zdecyduj w jaki sposób – możesz dzielić się swoim sukcesem przekazując nam niewielką kwotę ze sprzedaży jednego lub kilku swoich produktów, współfinansować jeden z naszych projektów, który zbieżny jest z tym, co bliskie twojemu biznesowi, zaproponować zniżki na swoje usługi lub produkty beneficjentom naszej Fundacji lub przekazać nam swoje produkty, które byłyby potrzebne naszym beneficjentom – podmiotom leczniczym, pacjentom, seniorom lub kadrom medycznym działającym na ich rzecz. Twoja pomoc ma jest wartością samą w sobie, a dodatkowo społeczna odpowiedzialność w biznesie pozwala budować zaufanie klientów i umacnia wizerunek firmy. Ty pomagasz a Twoja firma zyskuje w oczach klientów!
Jeśli zdecydujesz się wesprzeć nas w ten sposób, lub masz własny pomysł na pomoc i kreowanie odpowiedzialnej społecznie własnej marki, skontaktuj się z nami. Wspólnie stworzymy strategię wartościowej pomocy, która jednocześnie nie będzie stanowiła obciążenia dla Twojego biznesu. Wspólnie zbudujemy też strategię promocji Twojej społecznej odpowiedzialności, aby każdy Twój klient przy okazji korzystania z Twoich usług dowiedział się w jaki sposób nam pomagasz!

Wrzuć datek do puszki

Fundacja prowadzi zbiórkę publiczną, dedykowaną wsparciu osób starszych i niepełnosprawnych w zakresie rehabilitacji i terapii zajęciowej. Puszki, do których możecie wrzucać datki znajdziecie w:

Siedzibie naszej Fundacji
os. Krakowskie Przedmieście 28, 32 – 085 Modlniczka,

NZOZ Pasternik
os. Krakowskie Przedmieście 28, 32 – 085 Modlniczka,

NZOZ Widok Bronowice
ul. Na Błonie 15b, 30 – 147 Kraków,

Centrum Medyczne Dr Kubik
ul. Hryniewickiego 6c/18, 81-320 Gdynia,

Vinci Travel
ul. Mazowiecka 28a, 30-019 Kraków,

 

 

Udostępnij miejsce na naszą puszkę w swojej firmie

Fundacja prowadzi zbiórkę publiczną, dedykowaną wsparciu osób starszych i niepełnosprawnych w zakresie rehabilitacji i terapii zajęciowej. Możesz wesprzeć nas udostępniając miejsce w swojej firmie na ustawienie naszej fundacyjnej skarbonki. Być może Twoi klienci będą chcieli wesprzeć nasze działania, czy przy okazji korzystania z usług Twojej firmy. Daj im taką szansę. Nasza puszka to również pierwszy krok do budowania wizerunku społecznej odpowiedzialności biznesu.

Jeśli zdecydujesz się wesprzeć nas w ten sposób skontaktuj się z nami.

Przygotujemy wszystko aby nasza puszka, szybko zagościła w Twojej firmie.

Zostań wolontariuszem

Rozwój naszych działań zależy od wielkości naszego zaangażowania w pracę i od liczby pomysłów. Im nas więcej, tym mamy więcej rąk do pracy i więcej głów, w których może rozpętać się burza mózgów, która zaowocuje pomysłami na nowe projekty skierowane do osób starszych i niepełnosprawnych. Wierzymy, że każdy może wnieść do organizacji coś wartościowego, dlatego jeśli masz odrobinę wolnego czasu i zapał do pracy, daj nam znać – zadzwoń lub napisz – opowiedz nam o sobie , co lubisz robić i jakie sią Twoje talenty – przekujemy Twoje pasje w realną pomoc seniorom i osobom niepełnosprawnym.

Skorzystaj z usług u naszych partnerów

W zakładce Wspierają nas poznasz naszych partnerów – firmy, które realizując swoją podstawową działalność pomagają jednocześnie Fundacji. Korzystając z usług naszych Partnerów umocnisz ich pozycję na rynku, co pozwoli Im śmielej podejmować decyzje dotyczące przekazywania części środków w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu. Proste rozwiązanie: Ty otrzymujesz dobrą usługę od naszych Partnerów a nasz Partner wspiera Fundację, powoduje, że Ty pomagasz nawet o tym nie wiedząc. Twoja lewa ręka nie wie, co czyni prawa…. Nic bardziej hojnego 🙂 !

Przekaż książki

Przekazując nam książki wesprzesz realizację naszego projektu RehAktywna Biblioteka. Książki możesz przywieźć w każdym czasie do naszej siedziby, wystarczy, że dasz nam wcześniej znać telefonicznie lub mailowo. Z szacunku do przyszłych czytelników podarowanych przez Ciebie książek, pamiętaj, aby pozycje, które oddajesz były kompletne i niezniszczone. Twoje książki przekażemy dalej – do bibliotek szpitali, dps-ów i innych podmiotów wspierających osoby starsze i niepełnosprawne.

Odwiedź Kiermasz Sztuki RehAktywnej

Śledź informacje na naszym fb i planuj przedświąteczne, wakacyjne i jesienne zakupy upominków, kartek okolicznościowych i dekoracji do domu na Kiermaszu Sztuki RehAktywnej, który cztery razy do roku jest organizowany przez Fundację RehAktywację. Kupując na Kiermaszu Sztuki RehAktywnej będziesz mieć pewność, że to, co zabierasz z sobą do domu jest jedyne w swoim rodzaju, nie pochodzi z masowej produkcji, zostało wykonane przez osoby starsze i niepełnosprawne, które chcemy wspierać, a dochód ze sprzedaży jest w całości przeznaczony na ich wsparcie i terapię.