Meblujemy RehAktywnie

Meblujemy RehAktywnie

O projekcie:
W ramach realizowanego projektu, Fundacja przekazuje podmiotom leczniczym zarówno sprzęt medyczny jak i meble biurowe. Potrzeba realizacji projektu wynika z faktu ograniczonych środków finansowych podmiotów leczniczych, które mogłyby zostać przeznaczone na wymianę sprzętu medycznego. Zdajemy sobie również sprawę, że w pierwszej kolejności szpital zawsze zakupi łóżka lub inny sprzęt potrzebny choremu, natomiast zazwyczaj brakuje środków na wymianę szaf, stolików, stołów, krzeseł dla pacjentów oraz biurek i foteli dla kadry medycznej. Wierzymy, że podarowany sprzęt i meble służą tworzeniu przyjaznej przestrzeni a poprawa jakości wyposażenia placówek, która następuje dzięki realizacji projektu stanowi istotną wartość dodaną zarówno dla pacjentów jak i zespołów medycznych obdarowanego podmiotu.

Projekt w liczbach:
Od 2016 roku Fundacja przekazała podmiotom leczniczym ponad 100 sztuk mebli biurowych i sprzętu medycznego, wsparła utworzenie kaplicy przyszpitalnej  i sali dziennego pobytu w Zakładzie Opiekuńczo Leczniczym.

Jak możesz pomóc?:
Podaruj to, co jest Ci zbędne – Jeśli posiadasz sprawny sprzęt medyczny lub dobrej jakości meble medyczne lub biurowe, które nie są już Ci potrzebne, skontaktuj się z nami i podaruj je Fundacji, a my przekażemy je dalej do potrzebujących podmiotów leczniczych. Całą organizację akcji weźmiemy na siebie i dopełnimy starań, aby przebiegła ona sprawnie i przeprowadzona została należycie również od strony formalnej.

Kup sprzęt medyczny lub meble biurowe i przekaż nam w postaci darowizny – Jeśli ze wszystkich naszych projektów szczególnie spodobał Ci się projekt Meblujemy RehAktywnie i chciałbyś wesprzeć jego realizację, skontaktuj się z nami. Podpowiemy, co jest w danym momencie najbardziej potrzebne zgłaszającym się do nas podmiotom leczniczym i pomożemy zorganizować zakup za kwotę, którą chciałbyś przeznaczyć na wsparcie tego projektu. Całą organizację akcji weźmiemy na siebie i dopełnimy starań, aby przebiegła ona sprawnie i przeprowadzona została należycie również od strony formalnej.

Pokaż, czym zajmuje się Twoja firma! Jeśli Twoja Firma jest producentem sprzętu medycznego lub mebli albo zajmuje się remontowaniem lub urządzaniem wnętrz, zachęcamy do wsparcia projektu Meblujemy RehAktywnie, przy jednoczesnym budowaniu wizerunku społecznej odpowiedzialności Twojej firmy. Skontaktuj się z nami i pomóż nam odremontować, umeblować lub wyposażyć pokój dla pacjenta, gabinet terapeutyczny lub inną część oddziału.Wspólnie stworzymy strategię wartościowej pomocy, zbieżnej z tym, czym Twoja Firma zajmuje się na co dzień. Wspólnie zbudujemy też strategię promocji Twojej społecznej odpowiedzialności, aby każdy Twój klient przy okazji korzystania z Twoich usług dowiedział się w jaki sposób pomagasz nam i naszym beneficjentom!