#wmasce

#wmasce

Projekt #wmasce jest odpowiedzią na zwiększone potrzeby podmiotów leczniczych, w zakresie zaopatrzenia w środki ochrony osobistej, wynikające z epidemii koronawirusa. W ramach projektu, pozyskujemy i przekazujemy podmiotom leczniczym środki ochrony osobistej takie jak: maseczki, rękawiczki, płyny do dezynfekcji i in. Te produkty to atrybuty mocy wielu superbohaterów – lekarzy, pielęgniarek, opiekunów, fizjoterapeutów i innych osób należących do zespołów terapeutycznych, które opiekują się osobami starszymi i niepełnosprawnymi. Chcemy wesprzeć zespoły terapeutyczne i dostarczyć im środki, które poprawiać będą bezpieczeństwo zarówno kadry terapeutycznej jak pacjentów.

 

Dotychczas rozdaliśmy (lista będzie na bieżąco aktualizowana):

400 jednorazowych, trójwarstwowych maseczek chirurgicznych

25 kombinezonów ochronnych

3 opakowania rękawiczek

150 fartuchów jednorazowych

2 pary okularów ochronnych

5 l. żelu antybakteryjnego

195 litrów płynu do dezynfekcji rąk

100 szt. bandan

 

Jak możesz pomóc:

  1. Przekaż nam środki ochrony osobistej. Nawet najmniejsza ilość będzie ogromnym wsparciem! Kupujesz dla siebie rękawiczki? Kup też dla nas jedną paczkę! Pamiętaj, że efekt skali zależy od pojedynczych gestów!
  2. Wpłać darowiznę. Jeśli chcesz wesprzeć właśnie ten projekt, wpłać środki na nasze konto i określ cel darowizny wpisując nazwę projektu. Zrobimy zakupy za Ciebie mając wgląd w aktualnie najpilniejsze potrzeby domów opieki.
  3. Daj znać, kto potrzebuje wsparcia. Znasz ośrodek, który potrzebuje wsparcia? Napisz do nas w tej sprawie. Postaramy się pomóc!